Středisko opravárenství a služeb - Nabízíme služby:

Opravy a servis techniky:

Provádíme servis a opravy osobních a nákladních automobilů, traktorů a ostatní zemědělské techniky, stavebních strojů i autobusů.

Opravujeme vstřikovací čerpadla, motory, brzdové systémy, podvozky a rámy, agregáty hydraulických soustav, provádíme autoelektrikářské, svářečské a karosářské práce.

V naší stanici ME provádíme měření emisí, disponujeme oprávněním měřit emise všech běžných vozidel a značek.

Připravíme Vám techniku na technickou kontrolu a zajistíme provedení STK.

 

 

 

Kovovýroba:

Vyrábíme lehké ocelové konstrukce dle dodané dokumentace, popř. námi zpracované dokumentace, provádíme svářečské práce (autogen, svařování obalenými elektrodami, svařování v ochranném plynu, navařování včetně otěruvzdorných návarů, svařování litiny) a pálení plazmou. Provádíme zámečnické práce včetně výroby stavebních zámečnických konstrukcí.

Vyrábíme také drobnou techniku a zemědělskou mechanizaci (dusače senáže/siláže, krouhačky řepy, teplovzdušná kamna) - nejedná se o sériovou výrobu, vyrábíme výhradně na objednávku; provádíme zpracování plechů (stříhání, ohýbání, lisování) a obrábění na klasických obráběcích strojích.

 

 

 

Traktorová sekačka McConnel PA47:

Nabízíme firmám a organizacím možnost sekání travních porostů silničních příkopů, břehů, ploch, mezí apod. Vybavení sekačky umožňuje i její využití pro stříhání živých plotů, keřů a větví do průměru 3cm (tvrdé dřevo), resp. 6cm (měkké dřevo).

Možno smluvně zajistit údržbu těchto ploch, je možné i jednorázové využití.

 

 

 

 

 

Zahradní mobilní gril:

Pro soukromníky i organizace, pro pořádání veřejných i soukromých akcí nabízíme pronájem mobilního grilu.

Možnost grilování – opékání.